Oferta Cusco do Mazdy MX5 NDCusco to japoński producent części, który jak żaden inny potrafi rozpoznać potrzeby kierowców oraz opracować idealną ofertę spełniającą ich oczekiwania. Zawsze gdy na horyzoncie pojawia się nowe japońskie sportowe auto Cusco przystępuje do prac, które pozwolą wycisnąć z niego jeszcze więcej. W przypadku Mazdy MX-5 ND nie mogło być inaczej, a oferta Cusco dedykowana do tego modelu liczy już kilkadziesiąt produktów.
Pierwszym z nich, po który sięgają nasi klienci zaraz po zamontowaniu zawieszenia KW, są grubsze stabilizatory.
Cusco oferuje przedni stabilizator o grubości 24 mm, i 18 mm na tył.
Oba stabilizatory dostarczane są razem z zestawem montażowym.

 
Kolejnym krokiem zwykle są rozpórki. W ofercie Cusco znajdziemy przednią górną rozpórkę, model OS oraz tylną tego samego typu.
Dodatkowo japoński producent oferuje trzy różne modele rozpórek podłogowych. Wszystkie oczywiście można zamówić u nas nas stronie. Jeżeli ktoś potrzebuje większą regulację pochylenia kąta na osi tylnej, w ofercie znjadzie każdy jeden wahacz regulowany.No i oczywiście pozycja obowiązkowa dla każdego kto wykorzystuje Mazdę ND zgodnie z przeznaczeniem - mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu. W Cusco dostępne są zarówno mocno spinające modele MZ, jak i znacznie mniej utrudniające codzienne użytkowanie modele RS.


Warto zastanowić się nad wkręcaną klatką z oferty Cusco. Łatwa w montażu i demontażu, stalowa klatka Cusco Safety 21, lub bardzo lekka Cusco D1. Klatki i rollbary Cusco zwykle robione są na zamówienie, dlatego jest możliwość zamówienia w innym kolorze niż fabryczny - czarny dla Safety21, jasno niebieski dla D1. 

  
Całość oferty uzupełniają akcesoria, takie jak zaczepy holownicze - przedni i tylny czy gałka zmiany biegów.   

0 komentarze:

Prześlij komentarz